Meiega on teie lukkud alati töökorras

Alkray lukkuabi OÜ
Maleva 25c, Ahtme
(+372) 53 820 201
info@alkray.ee

keys on hand
keys on hand

Luku paigaldamine
Võtmete tootmine
Majapidamistarbed
Dokumentide kopeerimine
Lukkude hädaavamine

a button with a flag of the russian flaga button with a flag of the russian flag
a button with a flag of the flag of the country of the united states ofa button with a flag of the flag of the country of the united states of
a button with a flag of the united states of americaa button with a flag of the united states of america

VÕTMETE VALMISTAMINE

Meie igapäevaelus on sageli vaja võtmeid valmistada. Erinevatel põhjustel: alates võtme kaotamisest kuni luku lõhkumiseni. Sellistes olukordades pöörduvad nad abi saamiseks professionaalsete ettevõtete poole. Meie ettevõte pakub teenuseid erineva keerukusega võtmete valmistamiseks.

Valmistame kiiresti ja professionaalselt võtmed teie kodule, autole, seifile või mööblile. Kasutame ainult kvaliteetseid materjale, mis tagavad võtme töökindluse ja vastupidavuse.

Meie ettevõte garanteerib igasuguse keerukusega võtmete õigeaegse valmistamise. Me ei karda keerulisi, haruldasi ega patenteeritud võtmeid. Teenuse maksumuse kindlaksmääramiseks võite saata foto oma võtmest aadressile info@alkray.ee või täita taotlusvorm meie veebisaidil lehe allosas.

Meie juures ei saa te muretseda madala kvaliteediga võtme tellimise pärast. Täidame teie soovid kiiresti ja professionaalselt, tagades samas võtme töökindluse ja turvalisuse kõrge taseme.

LUKU AVAMINE

Lukukorjamise teenus on vajalik juhtudel, kui olete kaotanud oma võtmed, lukk on purunenud või on vajadus pääseda oma suletud ruumidesse. See võib olla korter, maja, kontor või auto.

Meie spetsialistid teostavad professionaalselt ja tõhusalt erinevat tüüpi ja mudelite lukkude avamise teenust. Kasutame kaasaegseid seadmeid ja tööriistu, mis aitavad ülesandega toime tulla võimalikult lühikese ajaga.

Meie ettevõttel on rikkalik kogemus teenuste osutamisel. Teeme koostööd nii eraisikute kui advokaadibüroodega. Mõistame, kui oluline on lukkude komplekteerimisteenuse kiire ja täpne kasutamine, eriti kui see on tungiv vajadus.

Väärib märkimist, et meie spetsialistid läbivad regulaarselt koolitusi, et olla kursis selle valdkonna uusimate uuenduste ja tehnoloogiatega.

Kui teil on vaja lukk avada, ärge raisake aega ülesandega ise toimetulemiseks. Võtke ühendust meie spetsialistidega ja teile pakutakse kiiret ja professionaalset teenindust kõrgeimal tasemel. Oleme alati valmis teid aitama ja aitama lahendada kõik lukustamisega seotud probleemid.

LUKKUDE PAIGALDAMINE

Lukkude paigaldusteenus on hädavajalik teenus neile, kes soovivad tagada oma kodu, kontori või äripinna turvalisuse. Sageli ei pruugi olemasolevad lukud olla töökindlad, vanad või lihtsalt ei vasta teie nõuetele.

Pakume paigaldusteenust erinevat tüüpi lukkudele alates tavalistest trummellukkudest kuni keerukamate elektroonikasüsteemideni. Töötame erinevate mudelite, markide ja hinnakategooriate lukkudega.

Meie spetsialistid teavad kõike nii lukkude paigaldamisel kasutatavatest tehnoloogiatest kui ka kaasaegsete elektrooniliste lukusüsteemide õigest paigaldamisest ja seadistamisest.

Paigaldatud lukkudele pakume kvaliteetset tööd ja garantiid.

Kui teil on vaja lukk paigaldada, ärge raisake aega parima lukku otsima. Võtke meiega ühendust ja teile pakutakse kiiret ja kvaliteetset teenust kõrgeimal tasemel. Oleme alati valmis aitama teil kaitsta teie vara ning tagada teie lähedaste ja töötajate turvalisus.

DOKUMENTIDE KOPEERIMINE

A document copy service is essential for those who wish to keep a copy of important documents to protect themselves from loss or damage. It is not uncommon for original documents to be written or printed long ago on older printers, making them more likely to be lost or damaged.

We offer a copy service. Our specialists provide assistance in copying original documents, certificates and passports.

We have extensive experience and rich technical experience in the field of copying documents, which allows us to ensure the impeccable quality and speed of processing copies of documents.

In addition, we will take care of the entire process related to the preparation of documents, if necessary. We are grateful for the trust of our customers and are always ready to provide services of such a high level that they expect.

If you need to copy documents, please contact us and you will receive a high-quality, efficient and professional service made at the highest level. We are always ready to help you keep important documents and keep your information safe.

MAJAPIDAMISTARBED

Our company provides a wide range of household goods for home, office and production. In our store you will find goods for cleaning, storage, care of plants and animals, as well as everything for repair and construction.

We work with high-quality and reliable suppliers, which allows us to guarantee the quality of goods. We also have experience with such products, so we can provide you with professional advice and assistance in choosing the right products.

We have a wide range of detergents and cleaners for different surfaces. Our product range always includes a wide range of plant care products, ranging from fertilizers and soils to tools and accessories.

In addition, we provide a wide range of home improvement and construction products such as paints, tools, hardware, paint supplies and more. Our range is always updated.

We will answer your questions and help you choose the right product. Contact us and you will not regret your choice.

Las teie maja on teile avatud
!ALATI!

person holds door lever
person holds door lever
MEIST

Alkray Lukuabi

Meie ettevõte on aastaid pakkunud kvaliteetseid teenuseid lukkude valmistamisel ja avamisel, samuti nende paigaldamisel, pakkudes laia valikut teenuseid nii era- kui ka juriidilistele isikutele.

Oleme spetsialiseerunud võtmete valmistamisele, avariilukkude valmistamisele, dokumentide kopeerimisele ja tööriistade müügile. Meie meeskond koosneb kvalifitseeritud ja kogenud spetsialistidest, kes on alati valmis teid aitama igas küsimuses.

Garanteerime oma teenuste usaldusväärsuse ja kvaliteedi ning teie andmete ja teabe käsitlemisel konfidentsiaalsuse.

Meie juures saate tunda end täiesti turvaliselt, kuna oleme alati olemas, valmis aitama ja lahendama kõiki probleeme.

Meie kauplus

TÄIDA TEENUSTAOTLUS VÕI KÜLASTA MEID